Lanberg HDMI CABLE M/M V2.1 1.8M 8K 60HZ CCS Black | Lanberg
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-HDMI-30CC-0018-BK
- Saadavus: 5
-
6€
Lanberg HDMI CABLE M/M V2.1 1.8M 8K 60HZ CCS Black | Lanberg
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 783 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg hdmi cable mm v21 18m 8k 60hz ccs black lanberg, ca-hdmi-30cc-0018-bk, lanberg, audiovideo kaablid

